Campingi » Punta Sabbioni » Punta Sabbioni

Miramare

(Region: Punta Sabbioni / w okolicy miasta: Punta Sabbioni)


Camping Miramare położony jest w miejscowości Punta Sabbioni, kilkaset metrów od portu z którego regularnie pływają tramwaje wodne do centrum Wenecji (40 minut) i wysp Burano, Torcello, oraz Murano lub Lido di Venezia.
Na campingu znajduje się mały plac zabaw dla najmłodszych, restauracja pizzeria oraz sklep spożywczo-przemysłowy. z możliwością płatności kartą.

Camping Miramare
Camping Miramare
Główny wjazd na camping Miramare w miejscowości Punta Sabbioni.

Camping nie posiada bezpośredniego dostępu do plaży, jednak znajduje się ona w odległości około 1,8 km od Punta Sabbioni. Jest to plaża tzw miejska - szeroka z możliwością wynajęcia parasola, leżaka itp.. W sezonie wzdłuż plaży organizowane są regaty, pokazy fajerwerków pod nazwą Beach on Fire.

Camping Miramare jest idealny dla przyczep campingowych i pojazdów typu Carving-Camper. Wydzielone miejsca tzw parcele są ponumerowane i wyznaczone w momencie rejestracji na recepcji.

Oprócz małego placu zabaw i restauracji na campingu nie ma więcej atrakcji, z tego względu jego średnia cena za dobę pobytu jest stosunkowo nieduża w porównaniu do okolicznych campingów i wynosi 7 EUR/os 5 EUR/dziecko + 15 EUR / parcela pod namiot ewentualnie 18 EUR / parcela pod carving z przyłączem elektrycznym.

Ze względu na oblegane parkingi i problem z parkowaniem w okolicy portu i całej miejscowości - camping wprowadził ograniczenia - w w/w cenie zawiera się jeden pojazd. Każdy dodatkowy pojazd dodatkowo płatny 4 EUR/dobę

Adres Campingu Miramare

Camping Village MIRAMARE
Lungomare Dante Alighieri 29 Loc. Punta Sabbioni
30013 Cavallino-Treporti VENEZIA (Italy)
Tel. +39 041 966150 Fax +39 041 5301150
Ostatnia aktualizacja: 2013-04-16
 • Komentarze i opinie
 • Tomek Tomek

  Byłem na tym campingu i zatrzymalem się tam na 2 doby, właśnie podczas zwiedzania Wenecji. Camping jak camping, typowo tranzytowy. Nie ma (lub wtedy - w 2007 roku) nie było tam żadnych atrakcji, owszem mały placyk zabaw, sklep i restauracja. Miramare polecam dla tych którzy chcą tam tylko nocowac, a cały pobyt przeznaczą zwiedzanie Wenecji, a warto ją zobaczyć za dnia oraz wieczorem oświetloną itp. Z campingu można do portu z którego odpływają tramwaje wodne dostać się na piechotę. Tak właśnie robiliśmy samochód zostawialismy na campingu, a do Wenecji szliśmy na piechotę i tramwajem wodnym doplywalismy do samego placu św Marka. Karnety czasowe 72 godzine kupić można było na recepcji campingu, więc wygodnie i sprawnie przebiegło zwiedzanie.

  napisano dnia: 2013-04-17 22:29:31
 • Sławek Sławek

  A do czego uprawniaja takie czasowe karnety?

  napisano dnia: 2013-05-18 22:40:27
 • + dodaj komentarz
© 2010-2022
sql: 4 time: 0.011806011199951 sec