Informacje

Od razu po przyjeździe do Wenecji można się zwrócić do punktu informacyjnego który znajduje się na dworcu. W okolicy Ogrodów Królewskich, pomiędzy Procuratie Nuove i Bacino di S. Marco, obok Harry's Bar mieści się Venice Pavilion. Oprócz informacji znajdziemy tam również literaturę naukową i beletrystykę w różnych językach, mającą związek z Wenecją.

By uzyskać pomoc w sprawie rezerwacji biletów, zwiedzania muzeów i wystaw, należy skontaktować się z Hello Venezia. Warto też zajrzeć na stronę weneckiego magistratu, gdzie znajdziemy m.in. propozycje tras oraz sekcję najczęściej zadawanych pytań, w której znajdziemy sporo odpowiedzi na pytania jakie mogą stawiać turyści odwiedzający to miasto, równie piękne co dziwne.

Wyspa San Giorgio Maggiore
Wyspa San Giorgio Maggiore
Wyspa San Giorgio Maggiore, zwana także wyspą cyprysów, owiana wspaniałą legendą o trzech świętych: Mikołaju, Jerzym i Marku Ewangeliście. Znajduje się tam wspaniały kościół stworzonyDo Wenecji tylko z zakwaterowaniem

Wenecję zalewa nie tylko woda, ale też turyści, władze szukają sposobów na znaczące ograniczenie liczby osób odwiedzających miasto. Najnowsza propozycja zakłada, że do Wenecji wpuszczane byłyby tylko osoby mające zarezerwowany »

Zwiedzanie»

Hotel pod Wenecją za kilka centów

Ze względu na pomyłkę systemu rezerwacji internetowych, hotel Crowne Plaza w Wenecji musiał zaakceptować rezerwacje dokonane na swojej stronie internetowej, na której cena za pokój wynosiła niewiele ponad 1 centa »

Zwiedzanie»+ dodaj wypowiedź
© 2010-2021
sql: 3 time: 0.016746997833252 sec